0553 901 5002

Getham projesi

Getham projesi
24 Ekim 2017 Hürriyet

 Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM) Projesi kapsamında Antep Sepeti tarafından özenle hazırlanan sanat ve estetik değeri  yüksek bakır tasarımlar Cenani Konağı'nda sergileniyor.
Tasarım kültürünün ve tasarıma dayalı rekabetçiliğin desteklenmesi hedefi ile çalışmalarını yürüten Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi Projesi kapsamda hazırlanan tasarımlar 20-25 Ekim tarihleri arasında Cenani Konağında sergileniyor. Sergilenen tasarımlar arasında yer alan Antep Sepeti tarafından hazırlanan sanat değeri yüksek göz alıcı tasarımlar ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor. 'Sınırdaki Tasarımlar' konulu sergiyi gezenler, bakırın inovasyonla aldığı yeni şekilleri hayranlıkla inceliyor.
Antep Sepeti Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, geleneksel bir ürün olan bakırın inovasyonla kullanım alanını geliştirdiklerini belirterek, "Gaziantep'in en önemli kültürel değeri olan bakır bakırı tasarımla buluşturarak inovasyon gerçekleştirdik. GETHAM Projesi kapsamında açılan sergiye bakır tasarımlarımızla katılıyoruz. Yeni tasarımlarımız ve inovatif ürünlerimiz 2018'de devam edecek. Geleneksel ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı tasarımlarımız 25 Ekim 2017 tarihine kadar ziyaretçiler tarafından gezilebilecek" dedi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz